Unlu Mamuller Donuk ve Soğuk Oda

Ülkemizde ve dünyada unlu gıda ürünlerinin son yıllarda gelişmekte olduğu ve sektörde talep onaranının yükseldiği gözükmektedir. Bu nedenle soğuk oda ve soğutma zinciri talebi sektörde günden güne artmaktadır.

Umut teknik olarak sektörün ihtiyacı olan Soğuk Oda ve Donuk Oda taleplerini 22 yıllık tecrübemiz, uzaman ve kapsamlı ekiplerimizle ile en düşük m² den en büyük m² ye kadar olan tüm projelerde anahtar teslim olarak hizmet vermekteyiz.

Unlu mamullerinin hammadden imalata kadar olan sürede ürünlerin bozulmadan saklanmasını soğuk ve donuk odalarda muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Yine Proses Ortam Soğutma (+12°C / +15°C) ile paketleme hazırlık sürecinde ürünlerin dış ortam sıcaklığına koruyarak soğuk zincirin bir parçasını oluşturmaktayız. 
Unlu Mamuller Soğuk Oda ve Donuk oda kurulumunda kullanılan ürünler gıdaya uygun olarak seçilmektedir. Hijyenik paneller, kapılar, aksesuarlar ve ürün özelliğine ve saklama koşuluna göre cihaz donanımı itina ile seçilmektedir. Unlu gıda mamulleri Soğuk Odalarda -5°C / +5°C Donuk Odalarda ise -15°C / -25°C arasında saklanmaktadır. Tercih edilen Soğuk Oda ve Donuk Odalarda gıdaların saklaması, ürünlerin süresi ve koşulana göre üretimden tüketime tazeliğini canlılığı bozulmadan son kullanıcıya ulaşmasını sağlar.

Sizde Soğuk ve Donuk Oda talepleriniz için üretim tesisi, soğutma zinciri veya soğuk oda yatırımı yapmak isterseniz Umut Teknik Endüstriyel Soğutma Sistemleri olarak en küçük m² den en büyük m² kadar olan tüm projelerde 22 yıllık tecrübeniz ve deneyimli ekiplerimiz ile keşif, proje, satış ve satış sonrası gibi hizmetlerimizde itina ve özenle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 
Kalite ve özverimiz uzun yıllardır bu sektörde var olmamızı sağlayan en büyük unsurdur.