Elma Soğuk Hava Deposu

Elma Ülkemizde yılın her zamanı tüketime uygun olan meyvelerin başında elma gelmektedir.
Elma doğru saklanma koşulu ile soğuk hava depolarında 12 aya kadar tazeliğini bozulmadan saklanır ve ekonomik değeri kaybolmadan tüketiciye ulaşabilir.

Elma boyutuna ve cinsine göre nasıl saklanır

Elma birçok meyvede olduğu gibi %80 oranında su barındırmaktadır. Bu nedenle elmanın bozulması diğer ürünlere göre daha hızlıdır. Elma cinsine ve boyutlarına göre saklama koşulları değişmektedir. Elma birçok meyve gibi %85-95 Aralığında neme ihtiyaç duyar. Umut teknik olarak Elma Soğuk Hava Deposu ile ürünlerinizi boyut ve cinsine göre -1°C ile 3°C arasında ihtiyacı olan nemi ve ısı dengesini koruyarak uzun süreler saklanması için 22 yıldır anahtar teslim olarak hizmet vermekteyiz.

Soğuk hava deposu ihtiyaçlarınızı firmamız bünyesinde keşif, proje, analiz, montaj ve montaj sonrası uzman ekiplerimiz ile tüm süreçte sizlere hizmet vermekteyiz.

Elma Soğuk Hava Deposu Özellikleri

İstenilen ölçülere göre en düşük m² den en büyük m² kadar olan Soğuk hava deposu talepleri ile süreç başlamış olur. 

Bu süreçte öncelikle muhafaza edilecek ürünün analizi yapılarak saklama koşulu belirlenir.

Örneğin Elma soğuk hava deposu Elmanın cinsi, boyutu, saklama süresi, ihtiyacı olan nemi, depolama şekli ve Soğuk Oda ölçüleri analizi edilerek yatırımcılarımıza soğuk oda ve soğuk oda tesisleri ile ürünlerin ekonomik değer kaybı olmadan son kullanıcıya taze ürünün ulaşmasını sağlamaktayız.

Elma Soğuk Oda Kurulum

Soğuk oda kullanılan paneller, cihazlar, kapılar ve tüm montaj ürünleri, Ürünün cinsi, soğuk oda ölçüleri, ülke ve bölgesel etkenlere değişkenlik göstereceği için özenle seçilmektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşın. Uzaman ekiplerimiz ile her zaman hizmet vermeye hazırız.

Umut Teknik Endüstriyel Soğutma Sistemleri olarak Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkesinde en küçük m² den en büyük m² kadar olan tüm projelerde 22 yıllık tecrübeniz ve deneyimli ekiplerimiz ile keşif, proje, satış ve satış sonrası gibi hizmetlerimizde itina ve özenle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 
Kalite ve özverimiz uzun yıllardır bu sektörde var olmamızı sağlayan en büyük etkendir.