HAKKIMIZDA

Umut Teknik Endüstriyel Soğutma Sistemleri  22 yıllık tecrübesi ile Soğutma ve Endüstriyel soğutma sistemleri alanında keşif, projelendirme, satış, servis, montaj, kurulum ve yedek parça hizmeti veren bir kuruluştur.

Soğutma ve Endüstriyel soğutma sistemlerinde kendi uzman ve kapsamlı ekiplerimiz ile Türkiye genelinde ve yurt dışında bir çok ülkede - Soğuk Oda - Proses Ortam Soğutma - Donuk Oda - Şok Odası için en düşük m² den en büyük m² kadar montaj, kurulum, satış ve servis hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel ekibimiz ve tecrübemiz ile yapmış olduğumuz keşif ve proje sonrası ihtiyacınız olan Soğuk Oda, Donuk Oda, Soğutma ve Endüstriyel soğutma alanındaki tüm taleplerde anahtar teslim olarak hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygun ve belgelidir. Avrupa genelinde kabul görmüş markaları tercih ettiğimiz ürünlerimiz garantimiz altındadır.

  • MİSYON

Ayrıca Umut Teknik Endüstriyel Soğutma Sistemleri olarak Yurt içi ve Yurt dışında bulanan çözüm ortaklarına, uzaman ve kapsamlı ekiplerimiz ile proje, keşif, kurulum, montaj ve servis, soğutma ve endüstriyel soğutma alanında kapsamlı olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamız soğutma grupları ve yedek parçaları, panel ve aksesuarları, kapı, raf sistemleri, kontrol panelleri, merkezi izleme ve yönetme, nemlendirme, etilen alama, panik butonları, sesli ışıklı alarm ve soğutma alanındaki muhtemel tüm ürünlerin tedarik, üretim ve servis alanında bulunmaktadır.

Umut Teknik Endüstriyel Soğutma Sistemleri olarak en küçük m² den en büyük m² kadar olan tüm projelerde 22 yıllık tecrübeniz, kapsamlı ve deneyimli ekiplerimiz ile keşif, proje, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile Türkiye genelinde ve dünyanın birçok ülkesinde kurumsal çözümler sunmaktayız. 

Kalite ve özverimiz uzun yıllardır bu sektörde var olmamızı sağlayan en büyük unsurdur.


Sertifikalar

- CE Uygunluk Beyanı

- ISO 9001:2015

- ISO 10002:2018

- ISO 14001:2015

- ISO 31000:2018

- ISO 45001:2018