Açıklama

Körükler

Soğuk zincirden çıkan ürünler sevkiyat alanında nakliye araçlarına yüklenirken dış ortam sıcaklığından etkilenmemesi gerekir. Bu nedenle yükleme alanlarında çeşitli ebatlarda körük sistemi kullanılır. Esnek kauçuk yanakları ve makas sistemi ile hızlı bir yükleme boşaltma kolaylığı sağlar.

Yükleme Rampası

Ürünlerin araçlara yüklenirken araç ile tesis arasındaki köprü sistemidir. Körükler yüksekliği ayarlanabilmektedir.

Hidrolik pompa ve piston sistemi ile tek tuşla rahatça kullanılabilir. Emniyet valf sistemleri ile araç yüklendikçe araçla birlikte alçalabilmektedir. Teleskopik tipli yükleme rampası, makaslı platform ve mobil rampa seçenekleri ile tüm yükleme senaryolarınıza çözüm sunabilirler. 6 ton standart taşıma kapasitelerinin yanında opsiyonel olarak istenen ebat ve taşıma kapasitesinde imal edilebilmektedirler.

Umut Teknik Endüstriyel Soğutma Sistemleri olarak Soğutma ve Endüstriyel Soğutma alanlarındaki tüm projelerde 22 yıllık tecrübeniz, kapsamlı ve deneyimli ekiplerimiz ile keşif, plan, proje, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile Türkiye genelinde ve Dünyanın birçok ülkesinde itina ve özenle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Kalite ve özverimiz uzun yıllardır bu sektörde var olmamızı sağlayan en büyük unsurdur.

#Soğuk Oda  #Donuk Oda #Proses Ortam Soğutma #Şok Odası