Açıklama

İnvertörlü Soğutma Cihazları elektronik sürücüsü sayesinde yumuşak kalkış desteği ile demeraj akımının ortadan kalkmasını sağlar, bu durum sistemin elektrik maliyetlerini %35-40 oranında düşmesini sağlar.

Buna bağlı olarak motor aksamının dışında fan kontrollü sayesinde de daha fazla elektrik tasarrufuna sahip olunur. Aynı zamanda ihtiyaç olan soğutma kapasitesini de hızlı veya yavaş olarak ayarlayarak istenilen 3 veya 4 lü mödülleri tek olarak kontrol edebilmektedir.

İnvertörlü Soğutma Cihazları özellikle soğuk hava depo trafiğinin yoğun olduğu işletmelerde yatırım maliyetini çok kısa zamanda amorti eder.

Tüm soğutma gruplarımız  Avrupa da kabul görmüş marka ve modellerden seçilmiş olup Avrupa standartlarına uygun belgeli olup garanti ve güvence kapsamımızdadır. Umut Teknik Endüstriyel Soğutma Sistemleri Olarak 22 yıllık tecrübemiz, uzaman ve kapsamlı ekiplerimiz Türkiye geneli ve dünyanın birçok ülkesinde Soğutma ve Endüstriyel soğutma sistemlerine anahtar teslim olarak hizmet vermekteyiz. 
Kalite ve özverimiz uzun yıllardır bu sektörde var olmamızı sağlayan en büyük unsurdur.

#Soğuk Oda  #Donuk Oda #Proses Ortam Soğutma #Şok Odası